Individuální sezení

Ve své síle s EFT

Uvolni své emoce, nahlédni na své stíny a najdi svoji PERLU

Stojíš na rozcestí a nevíš, kudy se vydat? 

Opakují se Ti v životě stále stejné situace a Ty už chceš vykročit vstříc svému pravému já? 

Chceš se napojit na svoji intuici, uvolnit se do života, najít opět radost a hlavně svoji vnitřní sílu? 

Pojď se na to podívat společně se mnou

Během individuálního sezení společně projdeme Tvé téma a pomocí Techniky emoční svobody (EFT) Ti otevřeme novou cestu. 

Opustíš svá přesvědčení, bloky a limitující představy, které už Ti neslouží. Často si je s sebou neseme z dětství nebo minulých zážitků a už nám dávno neslouží. 

Pojď je společně se mnou najít, přijmout a především propustit. Teprve pak se můžeš otevřít novému, postavit se do své síly a být sama sebou. 

Díky Technice emoční svobody přijmeš a propustíš emoce, které jsou v Tobě hluboce uložené a můžou způsobovat bloky v energetických drahách. 

Když je přijmeš a propustíš, zažiješ veliký příval nové energie. Najednou budeš mít chuť a hlavně uvěříš, že svůj život si tvoříš jen Ty sama. 

EFT – Technika emoční svobody

EFT pracuje s psychikou i fyzickým tělem. Pomocí poklepávání, mluvení a vnímání vlastních emocí dochází k uvolňování energetických bloků a obnovení rovnováhy v našem těle.

Skládá se ze tří částí, které se dělají současně: 

  1. poklepávání na určité body na těle – tyto body jsou zakončením energetických drah (meridiánů) v těle, poklepáváme prsty naší ruky

  2. mluvení o svém problému, pocitu, emoci, zkušenosti nahlas

  3. vnímání vlastních emocí

Nejprve společně nalezneme Tvé téma. Poté začneme poťukávat. Já nejprve říkám věty sama a ty po mně opakuješ a ťukáš podle mě. Po chvilce už Ti začnou chodit Tvé věty, vzpomínky, myšlenky a emoce. Ty pak společně zpracujeme, propustíme a v závěrečné části EFT nahradíme tím, co do svého života chceš přizvat. Jak chceš žít, co chceš prožívat a jak se chceš cítit. 

(zdroj obrázku: kniha Poklepávání od Nicka Ortnera)

Jak sezení probíhá?

🌸 V současné době probíhá sezení vždy on-line přes aplikaci zoom. 

🌸 Spojíme se přes zoom a nejprve probereme Tvé téma a začneme pomocí EFT hledat jeho skutečnou příčinu. 

🌸 To k čemu dojdeš postupně s mojí podporou (ťukám společně s Tebou a Ty mě vidíš na obrazovce) „odťukáš, přijmeš a propustíš. 

🌸 Téma může být úplně jakékoli, nejčastěji se ženami řešíme jídlo, sebedůvěru, vztahy a nastavení hranic. 

Co o sezení se mnou říkají ženy?

S Luckou jsem měla terapii EFT. Můžu určitě doporučit.
S EFT jsem měla zkušenosti, ale spíš jako samouk. Lucka mě provedla do hloubek, do jakých bych se sama určitě nedostala. Byla na mě celou dobu moc hezky napojená a radila mi, jak pokračovat, co ještě odťukat. Měla jsem s ní velký pocit bezpečí a hodně jsem si díky tomu dovolila odstranit.
Takže pokud si děláte EFT samy, tak určitě je fajn občas, na ta hlubší témata, se nechat vést. A Lucka je dobrý průvodce. Díky moc.

Hana Machů

Luci můžu doporučit díky její otevřenosti, srdečnosti a klidu. Nádherně mě provedla technikou EFT, kdy mi vše srozumitelně vysvětlila. A to hlavní: dostaly jsme se přes jídlo a nespokojenost s váhou k hlubokým esenciálním emocím, které toto vše způsobují. Mě hodně pomohlo, že emoce byly objeveny, vysloveny a při “ ťukání“ přijímány. Také jsem se otevřela novým možnostem a rozhodla se pro sebe. Prošla jsem mnoho vrstvami emocí, pociťovala jejich působení na své tělo, na začátku těžkost, skryté emoce v žaludku, píchání v boku a pomalu to vše přešlo k uvolnění a pocitu otevřenosti a klidu. Zajímavá a silná zkušenost.

Naděžda Hynková

Lucku jsem oslovila se záměrem v lehkosti harmonizovat složení, množství a načasování mého jídla tak, aby mi co nejlépe sloužilo. Od první minuty jsem měla pocit, že jsme se na sebe s Luckou krásně naladily a Lucka díky několika přesně mířeným otázkám úplně přesně objevila mé citlivé místo, které se stravováním zdánlivě nesouviselo, ale vysvětlovalo veškerou mou frustraci z přípravy jídla (kvůli které jsem i jinak dobré jídlo vnímala negativně) a z konzumace určitých potravin.

Jakmile jsem společně definovaly příčiny mého stravovacího nesouladu, vše jsme „odťukaly“, následně nastavily ideální stav a vymyslely akční plán, který mi pomůže se v každodenním životě vědomě rozhodovat, co, kdy a jak budu jíst. Lucka mi po skončení také poslala skvělý zápis v PDF, abych se k našim bodům mohla vracet.

A výsledek? Jen pár desítek minut po konzultaci jsem si s dobrým pocitem uvařila výborný oběd, přestala si dávat mléko do kávy (protože jsem cítila, že mi nedělá dobře), a hned druhý den v lehkosti začala s Whole30, abych svému tělu dopřála potřebný restart a zvýšila svou vnímavost k tomu, co je pro mě opravdu dobré a co ve svém životě nepotřebuji. Dnes je to 10 dnů, bez ztráty kytičky jsem zvládla i předmenstruační chutě, lépe se mi daří zjišťovat, co mi dělá dobře a co ne a celkově se cítím vitálnější a spokojenější.

Lucku rozhodně doporučuji a s radostí se na ni obrátím znovu, pokud budu cítit, že v tomto ohledu potřebuji podporu. 🙂

Tereza Tučková 

Cena individuálního sezení v délce 90 min je: 1500 Kč
Vím, že největší efekt má dlouhodobé provázení, proto se Ti nabízím také balíček 3 sezení
Cena 3 individuálních sezení po 90 min je: 3900 Kč

Za tuto cenu dostaneš: 

🌸 90 min mojí plné pozornosti a provedení pomocí techniky EFT a dalších intuitivních doplňkových technik on-line přes aplikaci Zoom 

🌸 zápis z našeho sezení

🌸během sezení se naučíš EFT používat a můžeš ho pak využívat i sama

Kdo Tě sezením provede?

Jmenuji se Lucie Bednářová. Jsem vysoce citlivá štírka se silnou intuicí. Miluji ženské sdílení a noření se do hlubokých vod našeho podvědomí. 

Jsem nadšenou objevitelkou sebe sama, cyklickou manželkou a maminkou dvou jedinečných dětí. 

Hledám způsoby, jak jít sobě naproti, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. 

S vděčností provázím ženy na jejich cestě zpátky k sobě skrz sebepoznání, sebelásku a intuici. Využívám k tomu Techniku emoční svobody (EFT) i intuitivní koučovací techniky.

Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme každý sám v SOBĚ. 

Co při sezení se mnou můžeš zažít? ​