Tvůrkyně svého života

Milá jedinečná ženo, 

možná jen přežíváš, nežiješ naplno a možná se snažíš sevřít svůj život a držet ho pod kontrolou. Možná se cítíš vyčerpaná. 

Narodila jsi se proto, abys žila své sny v radosti, lehkosti a s vášní. 

K tomu potřebuješ objevit a milovat svou JEDINEČNOST, znát svůj směr a aktivně jím kráčet. 

Zároveň se potřebuješ uvolnit do života a nechat ho skrze sebe plynout. Staň se vědomou tvůrkyní svého života, začni více snít, hrát si a konat, ale také důvěřovat, odevzdávat se a nechat se nést.  

Tvůrkyně svého života je on-line program pro ženy, které chtějí TVOŘIT a žít život, pro který se narodily a užívat si ho v radosti, lehkosti a s vášní.

Najdi společně s námi ZÁMĚR svého srdce, zjisti co Ti brání v jeho uskutečnění a rozpusť to. 

Zabal si na cestu své jedinečné PROČ a vykroč.

NECH SE UNÁŠET NA VLNĚ ŽIVOTA.

Díky programu

🌹  Se propojíš se svým srdcem a zjistíš, po čem opravdu toužíš Ty sama.  Objevíš Tvé nejhlubší touhy a přání. 

🌹 Se přestaneš srovnávat s ostatními a začneš hledat odpovědi sama v sobě. Naučíš se, jak za svými sny jít tak, abys je mohla i žít. 

🌹  Najdeš své jedinečné PROČ, které Ti bude kotvou na cestě za tvými sny a pomůže Ti ve chvílích, kdy budeš mít chuť všechno vzdát. 

🌹  Podíváš se na své vzorce z dětství, strachy, obavy a naučíš se pracovat se vším, co Ti brání žít ve své autenticitě.

🌹  Přijmeš se taková, jaká opravdu jsi a budeš víc věřit sama sobě.

🌹  Zjistíš, jak můžeš nechat život krásně plynout a seznámíš se se všímavou pozorností. 

🌹  Získáš podporu lektorek a skupiny žen na jedné vlně, můžeš se nechat nést.

V jednotlivých týdnech na Tebe čeká

1. týden

Zjistíš, proč je tak důležité snít, přát si a mít jasné ZÁMĚRY. Pomocí kola života a dalších technik na propojení se s Tvým srdcem si zvědomíš svůj velkolepý sen a zjistíš, co doopravdy chceš Ty sama.  

2. týden

S naší podporou a pomocí technik, které Ti ve videu představíme, najdeš záměry tvého srdce, Tvé niterní touhy a vybereš jeden záměr, se kterým budeš dále pracovat. Vytvoříš si jantru přání, abys své sny a záměry měla stále na očích.

3. týden

Pomocí jednoduchých cvičení zjistíš, jak si správně přát a využít zákona rezonance. Přijdeš na to, co je Tvojí silnou magnetickou touhu a motivaci, která Ti pomůže projít přes všechny překážky. Stane se Tvým posvátným PROČ. Oddáš se snění a budeš se ladit na záměr svého srdce.

4. týden

Společně se podíváme na vnitřní odpor a programy z dětství, které Ti mohou bránit v naplnění záměrů. Zjistíš, proč samotné pozitivní myšlení nefunguje. Pomocí vizualizace a dalších technik budeš pracovat se svým strachem a naučíš se ho transformovat. Díky tomu snadno UVOLNÍŠ CESTU svým snům. 

5. týden

Vrátíš se sama k sobě, do svého těla a do harmonie tak, aby vše mohlo plynout. Přizveš do svého života sebeláskové techniky, které Ti pomůžou dostat se do rovnováhy, do svého středu. Naučíš se, jak kultivovat sebelásku. Projdeš vizualizací. Objevíš svá smyslová potěšení, své vlastní metody sebelásky.

6. týden

V závěrečném týdnu programu si otevřeš cestu za záměrem Tvého srdce. Uděláš PRVNÍ KROK a nastavíš si akční plán, jak jít krok za krokem za svými sny. Naučíš se pracovat s metodami hledání odpovědí na otázky uvnitř sebe sama.

Na co se můžeš těšit

🌸 Čeká na Tebe 6 týdnů v on-line programu pro ŽENY.

🌸  Na začátku každého týdne Ti pošleme e-mail s videi nebo vizualizací a dalšími materiály, které Tě provedou tématy daného týdne. 

🌸 DENNĚ s Tebou budeme v uzavřené FB skupině a dvakrát se sejdeme na on-line kruhu prostřednictvím aplikace ZOOM. Můžeš využít společného sdílení, inspirace, propojování se a čerpat sílu a energii skupiny. 

🌸 V programu PROPOJÍME naše znalosti, zkušenosti a 

   • koučovací techniky jako např. Kolo života, otázky a odpovědi, obrázky a další metody na práci s podvědomím

   • principy univerzálních zákonů vesmíru – zákon rezonance, zákon autenticity

   • techniky spojení se sama se sebou – vizualizace a všímavost

   • terapeutické metody na odstranění našich programů – techniky na zpracování vlastních strachů a stínů

🌸  A hlavně si těch 6 týdnů společně NAPLNO užijeme, bez srovnávání či tlaku ale naopak v radosti, lehkosti a nadhledu. 

 


Jedinečná ženo

🌸 Cítíš, že se potřebuješ více uvolnit do života?

🌸 Chceš objevit a žít nejhlubší přání a touhy svého srdce?

🌸 Cítíš ve svém životě nespokojenost, ale nevíš jak to změnit?

🌸 Chceš žít v radosti a lehkosti a život si více užívat?

PŘIDEJ SE K NÁM A STAŇ SE TVŮRKYNÍ SVÉHO ŽIVOTA

🌸 Ukážeme ti, jak na tuto cestu vykročit a jak na ní  vytrvat.

🌸  Díky tvému jedinečnému PROČ a podpoře nás i ostatních žen nemusíš čekat na AŽ (se něco stane nebo změní), můžeš vykročit teď hned s námi.

Programem tě provedou

Lucie Bednářová

Jsem nadšenou objevitelkou sebe sama, cyklickou manželkou a maminkou dvou malých dětí. Hledám způsoby, jak jít sobě naproti, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. S vděčností provázím ženy na jejich cestě zpátky k sobě skrz sebepoznání, sebelásku a intuici. Věřím, že odpovědi na všechny otázky si nosíme v sobě. 

Petra Košťálová

Jsem nadšená průvodkyně na cestě za sny a touhami lidských srdcích. Spojovat se se svým  srdcem, objevovat v něm niterní touhy a pak si je s lehkostí a radostí plnit a užívat si tak cestu i cíl, je téma, které mě už dlouho fascinuje. Je to téma, které sama žiji. S vášní propojuji koučování, kvantovou terapii a universální zákony Vesmíru. Ve své práci nacházím radost, energii a naplnění. 

Proč jsme dvě?

Protože věříme, že jedna a jedna jsou tři. Každé dal život jiné dary, připravil jiné zážitky a zkušenosti. Pak nás ale spojil ke společnému poslání v projektu Ženy ve své síle. 

Zjistily jsme, že SPOLU JSME VÍC, NEŽ KAŽDÁ SAMA a tuto synergii chceme nabídnout i tobě. 

Společně pořádáme i živé prožitkové semináře pro ženy v západních Čechách, na které jsou nadšené ohlasy a které nás nesmírně baví. 

Moc děkuji za úžasný seminář, který se konal nedaleko mého bydliště. Tento seminář předčil mé očekávání. Děvčata vedla seminář tak, že si získala mou důvěru, nebála jsem se otevřít a cítila se s nimi bezpečně a různými cvičeními jsem se dostala zase o něco blíže k sobě, ke své síle. Velmi citlivý přístup, je vhodný i pro ženy uzavřenější a citlivé. Těším se na další akce těchto úžasných a nádherných žen.

Naďa H. 

Holky jsou skvělé průvodkyně a jsem moc ráda, že mi přišly do cesty. Nejsem ten typ, co se hrne mezi neznámé lidi a navštěvuje všemožné kurzy, ale po setkání s nimi vůbec nelituji, že jsem se na seminář dokopala. 🙂 Nakonec to bylo perfektně strávené a přínosné odpoledne se zajímavými ženami a nabyté informacemi. Jsem nadšená! 

Pavla M. 

ZAČÍNÁME 05.06.2020

Cena programu je 2 290 Kč 

Zaváděcí cena pro TEBE 

1 290 Kč 

(při objednání do 4.6.2020 24:00 hod)