WEBINÁŘ

Jedinečná cesta Tvého srdce

Pojď se ponořit do hlubin Tvého srdce a najít v něm své jedinečné záměry, niterné touhy, objevit a rozvinout svůj potenciál.

  • Proč si dávat v životě záměry a proč by měly být s námi v souladu?
  • Co je správný záměr, který vychází z našeho srdce?
  • Jak umožnit záměrům, aby se uskutečnily?

Na webináři se dozvíš, jak důležité je naslouchat svému srdci a hlavně začít krok za krokem dělat to, co Ti říká a kam Tě vede.

Uvědomíš si, co získáš tím, že svému srdci budeš naslouchat a dostaneš se tak blíž sama sobě.

Zjistíš, jak se pozná správný záměr Tvého srdce, proč ho mít a jak ho uskutečnit.

Webinářem Tě provedou Lucie Bednářová a Petra Košťálová autorky projektu Ženy ve své síle. Připoj se k nám už nyní v uzavřené FB skupině Ženy ve své síle – sdílení, propojení, podpora.

Lucie Bednářová

Jsem nadšenou objevitelkou sebe sama, cyklickou manželkou a maminkou dvou malých dětí. Hledám způsoby, jak jít sobě naproti, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. S vděčností provázím ženy na jejich cestě zpátky k sobě skrz sebepoznání, sebelásku a intuici. Věřím, že odpovědi na všechny otázky si nosíme v sobě. 

Petra Košťálová

Jsem nadšená průvodkyně na cestě za sny a touhami lidských srdcích. Spojovat se se svým  srdcem, objevovat v něm niterní touhy a pak si je s lehkostí a radostí plnit a užívat si tak cestu i cíl, je téma, které mě už dlouho fascinuje. Je to téma, které sama žiji. S vášní propojuji koučování, kvantovou terapii a universální zákony Vesmíru. Ve své práci nacházím radost, energii a naplnění. 

Chci vidět webinář Jedinečná cesta Tvého srdce

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek